Dj

                 Tiger Agency - Náš DJ na Vašu akciu...

DJ na Vašu akciu od nás - žiadny problém. Vy viete kde, my vieme ako na to. Sme pripravení pre Vás pripraviť skvelú hudobnú produkciu s vynikajúcou atmosférou, super zvukom a brilantným osvetlením. Od roku 1996 sa profesionálne zaoberám hudobnou produkciou ako DJ. Viac ako pätnásťročná prax preverila naše kvality. Či už pripravujete malú párty alebo veľkolepú V.I.P. show úplne kľudne nás môžete kontaktovať.

         

Naša flexibilnosť, spoľahlivosť a prispôsobivosť Vám zaručí, že DJ si na Vašej akcii nebude hrať pre seba, ale predovšetkým a hlavne len a len pre Vás a Vašich hostí. Máme za sebou množstvo odohraných akcii a množstvo spokojných klientov s ktorými opätovne spolupracujeme. Pre veľkú čast našej klientely zabezpečujeme hudobnú produkciu už niekoľko rokov. Práca s ľuďmi nás baví a radi ich bavíme. Pri hudobnej produkcii používame profesionálnu techniku značky DENON DJ, ktorá patrí medzi svetovú špičku v technike pre DJ-ov.

        

Ku každej akcii, aj k tej najmenšej, pristupujeme zodpovedne a profesionálne. Radi sa s Vami stretneme a Vašu akciu preberieme a naplánujeme do najmenšieho detailu. Vieme ako sa robí dobrá zábava!!! Verím že čoskoro sa uvidíme aj na Vašej akcii.

        Naši partneri